Archív predošlých hodín Online Clubu s Ivkou

Základný kurz

ZÁKLADNÝ KURZ TVÁROVEJ JOGY

3  hodiny · 69 Eur

Tvárová joga je komplex cvičení a masáží, ktorými posilňujeme a potom regenerujeme svaly na našej tvári. Je to veľmi prirodzený spôsob, ako si pokožku našej tváre udržíme sviežu, mladú a v kondícii. Pretože na tvári sa nám svaly upínajú rovno k pokožke, vizuálny efekt je veľmi rýchly.

Pravidelným cvičením tvárovej jogy dokážeme bojovať proti:

 •  Vráskam na čele
 •  Opuchom pod očami a vráskam okolo očí, ovisnutým viečkam
 •  Padnutým líčkam a kontúram tváre – z ktorých máme smutný výraz tváre
 •  Výraznej nosoústnej ryhe
 •  Dvojitej brade
 •  Ovisnutému krku

Takže, dievčatá, nevyhadzujte peniaze za skalpel a injekcie, ale príďte si zacvičiť a naučiť sa niečo nové. Je to milé, príjemné a výsledkom je svieža, oddýchnutá a omladená tvár. Ten pocit si zamilujete.
Už teraz sa na Vás teším

 

Pre koho je určený:

Ak ste úplná začiatočníčka a tvárovú jógu ste ešte neskúšali, alebo ste ju aj skúšali, ale nemáte spätnú väzbu, či cviky robíte správne, ako často ich máte opakovať, ktoré cviky sú pre Vás dôležité a ktoré menej...

Potrebujete sa naučiť, ako začať s tvárovou jógou, chcete, aby Vaše črty tváre ožili, chcete zmierniť vrásky, alebo aby sa Vám pokožka pekne vypla, tak ste na správnej adrese

 

Na Základnom kurze tvárovej jogy sa DOZVIETE:

- Ako precvičiť každú partiu Vašej tváre a ako si udržať tvár v kondícii

- Správnu techniku cvičenia

- Ako si premasírovať a prebankovať tvár

 

DOSTANETE TIEŽ:

- Na Vás šitý plán cvičenia

- Kartičky s cvikmi, ktoré Vám s cvičením pomôžu kdekoľvek ste

 

Možnosti absolvovania Základného kurzu tvárovej jógy

1. Naživo v skupine (podľa aktuálnych termínov)

Ak máte radšej priamy kontakt, potrebujete spätnú väzbu, či cvičíte správne, koľko opakovaní  a ako často máte cvičiť, ktoré cviky sú pre Vás konkrétne tie najdôležitejšie.

Dostanete na Vás šitý plán cvikov a kartičky s cvikmi (s textom, ako sa cvik praktizuje a s fotkou, ako má cvik vyzerať).

 

2. Online v skupine cez ZOOM (podľa aktuálnych termínov)

Ak radšej cvičíte z pohodlia Vášho domova, ale zároveň chcete mať aj spätnú väzbu, či cvičíte správne, potrebujete vedieť, či cvičíte správne, ako často máte cvičiť, ktoré sú Vaše kľúčové cviky, alebo ak sa naživo jednoducho nedá, kvôli situácii vonku.

Dostanete na Vás šitý plán cvikov a kartičky s cvikmi (s textom, ako sa cvik praktizuje a s fotkou, ako má cvik vyzerať) – pošlem Vám poštou na adresu.

 

3. Online – indiviuálne, prostredníctvom videí.

Ak máte radšej cvičenie individuálne, dostanete prístup do členskej sekcie, kde si nájdete videá s presným obsahom celého základného kurzu.

Po absolvovaní videí Vám zostane prístup do členskej sekcie, čiže si cviky a aj celú zostavu v kuse, tiež masáž aj bankovanie môžete kedykoľvek pozrieť znova.

Čo sa na Základnom kurze tvárovej jógy dozviete:

 • Čo je tvárová jóga
 • Prečo a ako tvárová jóga pomáha
 • Ranná rozcvička
 • 11 cvikov základnej zostavy
 • Masáž tváre
 • Bankovanie tváre
 • Individuálny plán cvikov

 

Po absolvovaní Základného kurzu (všetky druhy: naživo, online, alebo aj individuálneho online) Vás zaradím do skrytej Facebook skupinky, kde si nájdete rôzne videá so zostavičkami (cvikov, masáží aj bankovania), ktoré si pre inšpiráciu môžete kedykoľvek prehrať a "spolu so mnou" zacvičiť.

 

ZISTIŤ TERMÍNY